AUTO TUNING ŚLĄSK

sonic-oklejone-auto-folia-do-zmiany-koloru-projekt-mika-design-wrap
lancer zmiana koloru, stylizacja lancera, zmiana koloru samochodu, wrapping wodzislaw, wrapping rybnik, wrapping jastrzebie zdroj, folia wylewana na auto, detailing wodzislaw

auto tuning Śląsk

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów detailingowo-wrappingowych w województwie śląskim. W ostatnim czasie mieliśmy okazję przeprowadzić tuning wizualny i stylizację Mustanga Reziego (który po metamorfozie stał się główną nagrodą w loterii tego znanego influencera). Mamy też za sobą liczne zmiany koloru, a także aplikację wcześniej zaprojektowanych na indywidualne życzenie klientów wzory (np. bajkowa Honda czy sportowe Audi). Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić z Twoim autem!

Po Śląsku jeździ bardzo dużo samochodów, które przeszły u nas tuning wizualny. Folia do zmiany koloru sprawia, że pojazd całkowicie zmienia swój wygląd i wyróżnia się na drodze. Producenci oferują bardzo szeroki wybór kolorów folii, więc jest w czym wybierać! Wielu klientów sięga także po folie matowe lub satynowe, które dodają elegancji samochodowi. Za takim autem obejrzy się każdy!

Auto tuning Śląsk? Zapraszamy do MIKA Design!

Napisz, zadzwoń albo po prostu przyjedź do nas – porozmawiamy o Twoich marzeniach i… spełnimy je! Na miejscu koniecznie spytaj o bieżące promocje. Cena jest uzależniona od wielu czynników: wielkości auta, rodzaju folii, trudności aplikacji itd. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo, a znamy się także na folii PPFkorekcie lakieru czy detailingu.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, obejrzyj poniższy film o metamorfozie Mustanga Reziego. No i co, widzimy się! 😉

Jesteś zainteresowany tuningiem wizualnym w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wyczuciem estetycznym. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!