CAR DETAILING - JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

matowy samochod, matowy lakier auta, zmatowiony lakier samochodu, mrozenie lakieru slask auta, matowe auto, ochrona lakieru samochodu, stylizacja samochodu, detailing wodzislaw
mycie-detailingowe-Chalupki

usługi car detailingowe w Jastrzębiu-Zdroju

Jastrzębie-Zdrój to znane z górniczych tradycji miasto w województwie śląskim, w którym mieszka około 90 tys. mieszkańców. Wielu Jastrzębian korzysta z usług naszego studia z uwagi na wysoką jakość naszych usług oraz zaufanie, jakim nas darzą.

Oferujemy usługi mycia i woskowania auta w Jastrzębiu-Zdroju!

Najczęściej wykonujemy następujące usługi: mycie detailingowe, pełny detailing wnętrzkorekta lakieru i polerowanie, oklejamy auta folią ochronną PPF czy nakładamy powłoki ochronne.

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z usług naszego studia detailingowego – serdecznie zapraszamy! Na miejscu koniecznie spytaj o bieżące promocje. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo zarówno w dziedzinie detailingu samochodowego, jak i tuningu czy wrappingu.

Napisz, zadzwoń lub przyjedź do naszego studia!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!