CAR WRAPPING TYCHY

zmiana koloru auta, jak spersonalizowac auto, naklejka na samochod, folia samochodowa, wrapping wodzislaw slaski, wrapping czyzowice, honda po stylizacji, stylizacja samochodow slask, studio detailingowe, uslugi tuningowe slask
tuning samochodów wodzisław, tuning ekskluzywnych samochodów, tuning mercedesa, tuning brabus, wrapping, mika design, mika car detailing, tuning wodzislaw

wrapping, stylizacja i personalizacja samochodów - Tychy

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów wrappingowych na Śląsku. Mamy na swoim koncie m.in.: tuning wizualny i stylizację Mustanga Reziego, który po metamorfozie stał się główną nagrodą w loterii tego znanego influencera, liczne zmiany koloru, a także aplikację wcześniej zaprojektowanych na indywidualne życzenie klientów wzory (np. bajkowa Honda czy sportowe Audi). Nie ma dla nas w tym zakresie rzeczy niemożliwych, serio!

Jeśli klient nie ma czasu lub możliwości, sami jedziemy po samochód i odwozimy go w wyznaczone miejsce po wykonaniu usługi. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszej siedziby w Czyżowicach. Jeśli odbierasz nowy samochód z salonu, możemy Ci towarzyszyć i od razu zabrać go do naszego studia, by dokonać metamorfozy. Dla nas to nie problem!

Zmiana koloru auta folią? Wybierz najlepsze studio na Górnym Śląsku!

Mieszkańcy Tychów coraz częściej korzystają w naszym studiu z usług takich jak zmiana koloru samochodu, stylizacja za pomocą zaprojektowanych i wydrukowanych na folii rysunków, wzorów czy zdjęć, a także aplikacja folii ochronnych – przezroczystych, matowych oraz w wybranym kolorze. Wykonujemy usługi wrappingowe na co dzień, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami!

Oprócz usługi zmiany koloru auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakieru, detailingiem i aplikacją powłok ceramicznych, więc wybierając nas masz pewność, że zajmiemy się każdym detalem.

Wrapping w Tychach? Zapraszamy do studia MIKA Design!

Jesteś zainteresowany zmianą koloru swojego samochodu w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wyczuciem estetycznym. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!