NAJLEPSZE USŁUGI DETAILINGOWE W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM I OKOLICY

car-detailing-slask
detailing-wodzislaw-mika-design-mycie-detailingowe

detailing w powiecie wodzisławskim

Powiat wodzisławski to spokojne i urokliwe miejsce w województwie śląskim, w którym mieszka około 150 tysięcy mieszkańców. W jego skład wchodzą następujące miejscowości: Wodzisław Śląski, Radlin, Rydułtowy, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice oraz Mszana. Spora część mieszkańców tych terenów korzysta z usług naszego studia detailingowego z uwagi na wysoką jakość naszych usług, zaufanie i fakt, że  można do nas dojechać w krótkim czasie, bez niepotrzebnej straty czasu.

Wybierz nasze studio detailingowe, a w kilka godzin sprawimy, że Twój samochód będzie czysty jak nigdy!

Jeśli klient nie ma czasu lub możliwości przyjechać do nas by wykonać usługę mycia detailingowego, jedziemy po samochód i odwozimy go na miejsce. Możemy także zamówić lawetę, która przywiezie samochód do naszej siedziby w Czyżowicach i odwiezie go po zakończeniu naszej pracy. Dla nas to żaden problem! Wystarczy porozmawiać i ustalić to wcześniej.

Profesjonalne czyszczenie samochodu? Mycie i konserwacja felg aluminiowych? Detailing wnętrza samochodu? Zapraszamy do MIKA Design!

Najczęściej wykonujemy pełny detailing wewnątrz i na zewnątrz, korektę lakieruoklejamy samochody folią ochronną PPF oraz nakładamy powłoki ochronne na pojazdy mieszkańców powiatu wodzisławskiego. Sprawdź, jakie opinie zebraliśmy w Google – to z pewnością Cię przekona! 🙂

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z usług naszego studia detailingowego – koniecznie nas sprawdź! Na miejscu możesz spytać o bieżące promocje. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo dot.: stylizacji i tuningukorekty lakierufolii PPF na samochód oraz wrappingu.

Zadzwoń lub napisz do nas!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!