FOLIE PPF KATOWICE

profesjonalne-mycie-samochodu-folia-ppf-gliwice-mika-design
tuning samochodów wodzisław, tuning ekskluzywnych samochodów, tuning mercedesa, tuning brabus, wrapping, mika design, mika car detailing, tuning wodzislaw

aplikacja folii ochronnej PPF na samochody w Katowicach

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów wrappingowych na Śląsku. Mamy na swoim koncie m.in.: tuning wizualny i stylizację Mustanga Reziego, a także aplikację wcześniej zaprojektowanych na indywidualne życzenie klientów wzory (np. bajkowa Honda czy sportowe Audi). Nie ma dla nas w tym zakresie rzeczy niemożliwych! Jesteśmy certyfikowanym studiem marek LLumar oraz CAR PRO.

Jeśli odbierasz nowy samochód z salonu, możemy Ci towarzyszyć i od razu zabrać go do naszego studia, by efekt aplikacji folii PPF był jak najlepszy. Dla nas to nie problem!

Folie PPF to ochrona i połysk w jednym!

Mieszkańcy Katowic korzystają w naszym studiu z usług takich jak zmiana koloru samochodu, stylizacja za pomocą zaprojektowanych i wydrukowanych na folii rysunków, wzorów czy zdjęć, a także aplikacja folii ochronnych – przezroczystych, matowych oraz w wybranym kolorze. Wykonujemy te usługi na co dzień, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami!

Oprócz aplikacji różnego rodzaju folii, zajmujemy się m.in. korygowaniem wyglądu lakieru, detailingiem i aplikacją powłok ceramicznych, więc wybierając nas masz pewność, że zajmiemy się każdym detalem.

Folie PPF w okolicy Katowic? Tylko w MIKA Design! 😉 Napisz do nas lub zadzwoń!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!