FOLIE PPF RACIBÓRZ

samochod-zabezpieczony-powloka-ceramiczna-po-myciu-detailingowym-w-MIKA-DESIGN-Wodzislaw-Slaski

aplikacja folii PPF na samochody z Raciborza

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów aplikujących folię PPF na Śląsku. Nie ma dla nas w tym zakresie rzeczy niemożliwych! Jesteśmy certyfikowanym studiem marek LLumar oraz CAR PRO.

Jeśli odbierasz nowy samochód z salonu, możemy Ci towarzyszyć i od razu zabrać go do naszego studia, by efekt aplikacji folii PPF był jak najlepszy. Dla nas to nie problem!

Zabezpiecz swój pojazd dzięki folii ochronnej PPF!

Mieszkańcy Raciborza korzystają w naszym studiu z usług takich jak zmiana koloru samochodu, stylizacja za pomocą zaprojektowanych i wydrukowanych na folii rysunków, wzorów czy zdjęć, a także aplikacja folii ochronnych – przezroczystych, matowych oraz w wybranym kolorze. Wykonujemy te usługi na co dzień, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami!

Oprócz aplikacji różnego rodzaju folii, zajmujemy się m.in. korygowaniem wyglądu lakieru, detailingiem i aplikacją powłok ceramicznych, więc wybierając nas, masz pewność, że zajmiemy się każdym detalem.

Jesteś z Raciborza lub okolic i szukasz renomowanego studia aplikującego folie PPF? Przyjedź do MIKA Design!

Chcesz zabezpieczyć swój samochód folią PPF w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!