MROŻENIE LAKIERU MIKOŁÓW

mrożenie lakieru Śląsk mika design

aplikacja matowej folii PPF na samochody w Mikołowie

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów aplikujących folię PPF na Śląsku. Nie ma dla nas w tym zakresie rzeczy niemożliwych! Jesteśmy certyfikowanym studiem marek LLumar oraz CAR PRO.

Jeśli odbierasz nowy samochód z salonu, możemy Ci towarzyszyć i od razu zabrać go do naszego studia, by efekt aplikacji folii PPF był jak najlepszy. Dla nas to nie problem!

Zabezpiecz swój pojazd matową folią ochronną PPF!

Mieszkańcy Mikołowa korzystają w naszym studiu z usług takich jak zmiana koloru samochodu, stylizacja za pomocą zaprojektowanych i wydrukowanych na folii rysunków, wzorów czy zdjęć, a także aplikacja folii ochronnych – przezroczystych, matowych oraz w wybranym kolorze. Wykonujemy te usługi na co dzień, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom.

Po naszych drogach coraz częściej jeżdżą samochody, których lakier ma wykończenie matowe. Nazywamy to „mrożeniem lakieru„. Jest to tak naprawdę folia ochronna PPF, która nie zmienia koloru auta, ale „mrozi” go. Klienci zyskują wtedy podwójnie: ich samochód jest chroniony przed zarysowaniami i jednocześnie wyróżnia się spośród innych pojazdów.

Jesteś z Mikołowa lub okolic i szukasz renomowanego studia aplikującego folie PPF? Przyjedź do MIKA Design!

Chcesz zabezpieczyć swój samochód folią PPF w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!