FOLIE SAMOCHODOWE DO ZMIANY KOLORU LAKIERU

wrapping wodzisław śląski, mika design, mika car detailing, studio detailingu, studio wrappingowe wodzisław ślaski
Abarth car wrapping Bielsko

oklejanie aut folią PPF i folią do zmiany koloru - Rybnik

Rybnik to prężnie rozwijające się miasto w województwie śląskim, w którym mieszka ponad 140 tysięcy mieszkańców. Wielu z nich korzysta z naszych usług, ponieważ bronimy się najwyższą jakością i dbałością o detale.

Mieszkańcy Rybnika mogą liczyć na naszą pomoc w dostarczeniu samochodu do naszego studia i z powrotem. Jeśli odbierasz samochód z salonu, możemy także zamówić lawetę, która przywiezie Twój pojazd bezpośrednio do nas.

Aplikacja folii ochronnej PPF na nadwozie auta to nasza codzienność!

Oklejanie folią aut to dla nas chleb powszedni. Po Rybniku i jego okolicach jeździ bardzo dużo samochodów, które zabezpieczyliśmy w studiu MIKA design folią PPF. Najczęściej wybieranymi przez mieszkańców Rybnika pakietami są: 

  • full body – oklejamy folią ochronną całe auto
  • full front – czyli zabezpieczamy folią przód samochodu, który jest najbardziej narażony na uszkodzenia, a na resztę nakładamy powłokę ceramiczną

Zmiana koloru auta folią? Wybierz najlepsze studio na Śląsku!

Oferujemy także oklejanie samochodu folią do zmiany koloru. Sprawia ona, że auto całkowicie zmienia swój wygląd i wyróżnia się na drodze. Możesz wybrać każdy kolor, jaki przyjdzie Ci do głowy, włącznie z tzw. kameleonami, które zmieniają barwę w zależności od miejsca, z którego na nie patrzysz. Wielu klientów wybiera także folie matowe lub satynowe, które dodają elegancji samochodowi.

Dodatkowo robimy także tuning wnętrza samochodu, oklejając wybrane elementy folią i nie tylko. Wszystko zależy od tego, co wspólnie wymyślimy!

Napisz, zadzwoń albo po prostu przyjedź do nas – porozmawiamy o Twoich marzeniach i spełnimy je! Na miejscu koniecznie spytaj o bieżące promocje. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo, bo znamy się też na poszerzaniu samochodów, tuningukorekcie lakieru i detailingu.

Czekamy na Ciebie!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!