POLEROWANIE LAKIERU RACIBÓRZ

polerowanie lakieru Slask
nowe BMW full front ppf, aplikacja folii ochronnej na samochód, detailing wodzislaw, tuning samochodów luksusowych, usługi detailingowe

polerowanie lakieru Racibórz

Racibórz to ciągle rozwijające się miasto w województwie śląskim, w którym mieszka około 60 tysięcy mieszkańców. Wielu z nich korzysta z naszych usług, ponieważ bronimy się najwyższą jakością i dbałością o detale. Z Raciborza do naszego studia dotrzeć można w 25 minut, co z pewnością nie stanowi przeszkody dla fanów motoryzacji.

Dzięki korekcie lakieru Twój samochód będzie wyglądał jak nowy!

Zastanawiasz się, czy Twój samochód, który nosi ślady eksploatacji lub widoczne defekty poprodukcyjne, może przejść profesjonalną metamorfozę? Zadbamy o to, aby lakier Twojego pojazdu odzyskał swój dawny blask.

Korekta lakieru jest szczególnie zalecana, gdy planujesz nałożyć powłokę ceramiczną. W takich przypadkach zwykle nie ma potrzeby interwencji lakiernika. Dla nowych pojazdów (oraz starszych lecz zadbanych), które posiadają mikrorysy, zazwyczaj proponujemy tzw. odświeżenie lakieru.

W przypadku samochodów, których karoseria stała się matowa z powodu licznych mikrorys i średnich oraz głębokich rys, zazwyczaj sugerujemy zaawansowane polerowanie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, nasze specjalistyczne zabiegi usuwają zarysowania, przywracając dawny blask bez konieczności wizyty w lakierni.

Oferujemy korektę lakieru na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin!

Korekty lakieru wykonujemy w naszym studiu niemalże codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom.

Oprócz korekty lakieru zajmujemy się też tuningiem wizualnym, nakładaniem powłok ceramicznychdetailingiemaplikacją folii ochronnej PPF i zmianą koloru aut.

Jeśli korekta lakieru w okolicy Raciborza to tylko w MIKA DESIGN!

Rozważasz skorzystanie z korekty lakieru w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!