TUNING SAMOCHODÓW KATOWICE

Mustang Reziego po tuningu, tuning Mustanga, Rezi mustang, loteria Reziego, tuning optyczny aut, tuning samochodów sportowych, zmiana wygladu auta, stylizacja auta
lancer zmiana koloru, stylizacja lancera, zmiana koloru samochodu, wrapping wodzislaw, wrapping rybnik, wrapping jastrzebie zdroj, folia wylewana na auto, detailing wodzislaw
sonic-oklejone-auto-folia-do-zmiany-koloru-projekt-mika-design-wrap

tuning samochodów Katowice

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów detailingowo-wrappingowych w województwie śląskim. W ostatnim czasie mieliśmy okazję przeprowadzić tuning wizualny i stylizację Mustanga Reziego (który po metamorfozie stał się główną nagrodą w loterii tego znanego influencera). Mamy też za sobą liczne zmiany koloru, a także aplikację wcześniej zaprojektowanych na indywidualne życzenie klientów wzory (np. bajkowa Honda czy sportowe Audi). Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić z Twoim autem!

Oklejanie folią aut to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Po Śląsku jeździ bardzo dużo samochodów, które przeszły u nas tuning wizualny. Folia do zmiany koloru sprawia, że pojazd całkowicie zmienia swój wygląd i wyróżnia się na drodze. Producenci oferują bardzo szeroki wybór kolorów folii, więc jest w czym wybierać! Wielu klientów sięga także po folie matowe lub satynowe, które dodają elegancji samochodowi. Za takim autem obejrzy się każdy!

Tuning wizualny samochodów Katowice? Zapraszamy do MIKA Design!

Napisz, zadzwoń albo po prostu przyjedź do nas – porozmawiamy o Twoich marzeniach i… spełnimy je! Na miejscu koniecznie spytaj o bieżące promocje. Cena jest uzależniona od wielu czynników: wielkości auta, rodzaju folii, trudności aplikacji itd. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo, a znamy się także na folii PPFkorekcie lakieru i detailingu.

Mieszkasz na Śląsku? Przyjedź do nas osobiście! Mamy w studiu pyszną kawę! 😉

Przejrzyj najlepsze realizacje MIKA Design car personality!

Jesteś zainteresowany tuningiem wizualnym w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wyczuciem estetycznym. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!