VOUCHER – IDEALNY PREZENT DLA FANA MOTORYZACJI

Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto traktuje swój samochód jak członka rodziny? A może ktoś z Twoich przyjaciół jeździ na zloty samochodowe, a wnętrze jego auta zawsze jest zadbane i pięknie pachnie? Możemy się założyć, że dla takiej osoby VOUCHER na usługi oferowane w naszym studio byłby wymarzonym prezentem.

Dlaczego voucher to najlepszy pomysł na prezent?

Voucher daje obdarowanemu swobodę wyboru. Dzięki temu eliminujemy ryzyko, że wybór prezentu nie będzie trafiony. Jeśli tylko osoba, której chcesz dać nasz bon podarunkowy, lubi samochody lub interesuje się motoryzacją – to będzie strzał w 10!

Tego typu prezent może być także zachętą do spróbowania czegoś nowego. To podarunek, który oferuje coś więcej: doświadczenia czy wspomnienia.

Garść informacji o naszych voucherach

Nasze vouchery dostępne są w czterech kwotach: 100 zł, 200 zł, 500 zł oraz 1000 zł. Każdy bon podarunkowy umieszczony jest w eleganckim, czarnym pudełku z wygrawerowanym logo, w którym znajduje się nie tylko metalowy voucher, ale także firmowy długopis i wizytówka naszego studia. Wnętrze wypełnia estetyczny i ekologiczny materiał – sizal. Jest to więc prezent gotowy do położenia pod choinkę lub przekazania solenizantowi.

Voucher można wykorzystać na wszystkie usługi, które świadczymy w naszym studio – bez wyjątku. Vouchery można ze sobą swobodnie łączyć, co ułatwia ich wykorzystanie. Działa to dokładnie tak jak przy innych bonach podarunkowych, np. jeśli usługa kosztuje 600 zł, a klient posiada bon o wartości 500 zł – przekazuje nam bon i dopłaca 100 zł. Proste, prawda?

Jeśli chciałbyś kupić u nas voucher o wartości innej niż te, które proponujemy, możemy je połączyć i stworzyć np. bon o wartości 400 zł z dwóch bonów o wartości 200 zł. Spakujemy je wtedy do jednego pudełka.

500 zl bon podarunkowy mika design voucher wodzislaw rybnik detailing
bon podarunkowy mika design voucher detailing tuning ceramika wodzislaw rybnik prezent

Nasze vouchery możesz odebrać osobiście w naszym studiu w Czyżowicach przy ul. Wiejskiej 15. Istnieje także możliwość wysyłki bonu kurierem lub do paczkomatu – w tym celu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Zobacz film promujący ten projekt!

Dlaczego warto sięgnąć po voucher właśnie do naszego studia?

Każdy samochód to nowa, pasjonująca opowieść, w którą angażujemy się bez reszty. Najpierw chcemy go dokładnie poznać. Później szukamy indywidualnych rozwiązań, ściśle dopasowanych do jego specyfiki. Po prostu znamy się na tym, co robimy, a robimy to od wielu lat.

Efekty naszej pracy możesz zobaczyć poniżej.

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Scroll to Top
× Napisz do nas!