ZMIANA KOLORU SAMOCHODU ŚLĄSK

sonic-oklejone-auto-folia-do-zmiany-koloru-projekt-mika-design-wrap
car wrapping Bielsko BMW

zmiana koloru samochodu Śląsk

Jesteśmy jednym z najwyżej ocenianych studiów wrappingowych na Śląsku. Mamy na swoim koncie m.in.: tuning wizualny i stylizację Mustanga Reziego, który po metamorfozie stał się główną nagrodą w loterii tego znanego influencera, ale też liczne zmiany koloru, a także aplikację wcześniej zaprojektowanych na indywidualne życzenie klientów wzory (np. bajkowa Honda czy sportowe Audi). Nie ma dla nas w tym zakresie rzeczy niemożliwych, serio!

Jeśli klient nie ma czasu lub możliwości, sami jedziemy po samochód i odwozimy go w wyznaczone miejsce po wykonaniu usługi. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszej siedziby w Czyżowicach. Jeśli odbierasz nowy samochód z salonu, możemy Ci towarzyszyć i od razu zabrać go do naszego studia, by dokonać metamorfozy. Dla nas to żaden problem!

Zmiana koloru samochodu folią? Wybierz najlepsze studio na Śląsku!

Mieszkańcy województwa śląskiego bardzo często korzystają w naszym studiu z usług takich jak zmiana koloru samochodu, stylizacja za pomocą zaprojektowanych i wydrukowanych na folii rysunków, wzorów czy zdjęć, a także aplikacja folii ochronnych – przezroczystych, matowych oraz w wybranym kolorze. Wykonujemy usługi wrappingowe na co dzień, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Przekonasz się o tym, przeglądając nasze realizacje.

Oprócz usługi zmiany koloru auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakieru, detailingiem i aplikacją powłok ceramicznych, więc wybierając nas masz pewność, że zajmiemy się każdym detalem.

Zmiana koloru samochodu na Śląsku? Zapraszamy do studia MIKA Design!

Jesteś zainteresowany zmianą koloru swojego samochodu w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wyczuciem estetycznym. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!