USŁUGI DETAILINGOWE ŻORY

szkolenie detailing, detailer podczas pracy, studio detailingu, detailing wodzislaw, detailing slask, detailing rybnik, czyszczenie samochodów, usługi detailingowe, mycie samochodu, profesjonalna myjnia, kurs detailingu, szkolenia z detailingu
matowy samochod, matowy lakier auta, zmatowiony lakier samochodu, mrozenie lakieru slask auta, matowe auto, ochrona lakieru samochodu, stylizacja samochodu, detailing wodzislaw

auto detailing Żory

Żory to średniej wielkości miasto w województwie śląskim, w którym mieszka obecnie ok. 60 tysięcy mieszkańców. Wielu z nich korzysta z usług naszego studia detailingowego z uwagi na wysoką jakość naszych usług, zaufanie i fakt, że można dojechać do nas w 20-30 minut.

Jeśli klient sobie tego życzy, jedziemy po samochód i odwozimy go na miejsce po wykonaniu usługi mycia detailingowego. Dla nas to nie problem!

Oferujemy usługi mycia i woskowania auta w Żorach!

Najczęściej wykonujemy następujące usługi: mycie detailingowe, pełny detailing wnętrzkorekta lakieru i polerowanie, oklejamy auta folią ochronną PPF czy nakładamy powłoki ochronne na samochody mieszkańców Żor i okolic.

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z usług naszego studia detailingowego – serdecznie zapraszamy! Na miejscu koniecznie spytaj o bieżące promocje. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo zarówno w dziedzinie detailingu samochodowego, jak i tuningu, korekty lakieru samochodowego oraz wrappingu.

Napisz, zadzwoń lub przyjedź do naszego studia!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!