studio MIKA DESIGN
car personality

POCZĄTKI MOTORYZACYJNEJ PASJI

Marka MIKA DESIGN powstała w mojej głowie tak naprawdę już w 2005 roku, kiedy podjąłem się renowacji swojego pierwszego samochodu. Początki były trudne. Zacząłem od rozebrania auta na części pierwsze i lakierowania. Potem przyszła pora na zderzaki i fotele. I tak, krok po kroku, z biegiem lat i przybywającego doświadczenia, mój samochód piękniał w oczach. Tak zaczęła się moja pasja motoryzacyjna.
Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Innowacyjne kosmetyki, wysokiej klasy sprzęt, nowe techniki pracy. Moja wiedza również jest nieporównywalnie większa. Szkoliłem się w kilku szkołach detailingowych, zgłębiłem tajniki chemii pracując u jej producenta, a dodatkowo zdobyłem doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży. Wreszcie, po kilku latach „pracy po pracy” i zdobywania doświadczenia w zaciszu własnego garażu, zdecydowałem się otworzyć własne studio. Był to rok 2017.

PERFEKCJA RODZI SIĘ Z WIEDZY

Ileż się przez te lata zmieniło! Wprowadziliśmy nowe usługi, zaczęliśmy wchodzić w tematy wrappingowe, folie PPF, metamorfozy samochodów i wciąż podwyższamy sobie poprzeczkę. „My”, bo nie jestem już sam – mam świetny team! Mamy sporo stałych klientów, którzy darzą nas zaufaniem.

Przyjeżdżają do naszego studia prawdziwi pasjonaci motoryzacji – ludzie kochający samochody tak, jak ja wtedy, kiedy zacząłem pracę nad swoim samochodem. Przyjeżdżają, zostawiają nam swoje samochody, a potem widzę ich radość i zadowolenie z efektu naszej pracy. I wracają. Wciąż wracają. Dzięki temu wiem, że robimy dobrą robotę. I o to w tym chodzi!

Jacek Mika studio mika design metamorfozy samochodow

„Jesteśmy miłośnikami motoryzacji, którzy dziedzinę swoich zainteresowań traktują jak rodzaj sztuki. W pracy bazujemy na wiedzy technicznej oraz wieloletnim doświadczeniu, które przenikają się z kreatywnością i wyczuciem estetyki. Dokładamy wszelkich starań, by wygląd samochodów, które wyjeżdżają z naszego studia, był dopracowany w najmniejszym detalu.”

właściciel studia MIKA DESIGN
JACEK MIKA

0

tyle lat działamy na rynku detailingowym

0

tyle samochodów przeszło przez nasze ręce w 2022 roku

0 +

tyle samochodów przerobiliśmy od początku istnienia firmy

Mateusz Biedron mika design
MATEUSZ BIEDROŃ
Amelia Szczurek mika design
AMELIA SZCZUREK
Michal Ziomek mika design
MICHAŁ ZIOMEK

Lubisz otaczać się tym, co nieszablonowe? Wiemy, że w dzisiejszych czasach jesteśmy postrzegani przez pryzmat tego, czym jeździmy. W MIKA DESIGN car personality wydobędziemy z Twojego samochodu maksimum piękna, by stał się on naszą wspólną wizytówką.

mika design logo metamorfozy samochodow folia ppf

Każdy samochód to nowa, pasjonująca opowieść, w którą angażujemy się bez reszty. Najpierw chcemy go dokładnie poznać. Później szukamy indywidualnych rozwiązań, ściśle dopasowanych do jego specyfiki. Musisz wiedzieć, że nie każda metamorfoza się mu przysłuży. My zaproponujemy Ci jedynie te zabiegi, co do których mamy pewność, że przyniosą najlepsze efekty.

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!