DETAILING

MYCIE DETAILINGOWE CZYNI CUDA! PRZEKONAJ SIĘ O TYM NA… WŁASNYM SAMOCHODZIE!

Zastanawiałeś się, dlaczego karoseria Twojego samochodu prawie nigdy nie jest wystarczająco czysta i lśniąca? Gdy zależy Ci na nienagannym wyglądzie samochodu, polecamy skuteczne mycie detailingowe. Pod tą nazwą kryje się metoda pielęgnacji, dzięki której poczujesz się tak, jakbyś zamiast z myjni wyjeżdżał prosto z salonu.

Wnętrze, w którym spędzasz tak wiele godzin, narażone jest na zabrudzenia mogące przysłonić jego ekskluzywny charakter. Wiedząc, że sprawa jest bardzo delikatna, starannie dobieramy środki, by działały z odpowiednią mocą, ale też były w pełni bezpieczne.
maska mercedesa, czerwony mercedes, czerwone auto, detailing slask, piekny lakier samochodu, folia ochronna ppf
W KILKA GODZIN SPRAWIMY, ŻE TWÓJ SAMOCHÓD BĘDZIE CZYSTY JAK NIGDY!
Sekret, dzięki któremu samochody naszych klientów odzyskują blask, tkwi w niebywałej staranności oraz odpowiednim doborze stosowanych środków.
kierownica mercedesa, studio detailingowe śląsk, tuning samochodów
Nasze specjalistyczne preparaty są bezwzględne dla opiłków metalu, smoły, asfaltu i żywicy, a jednocześnie niezwykle łagodne dla samej karoserii.
Szczególnie dużo uwagi poświęcamy detalom, które podczas tradycyjnych metod czyszczenia bywają pomijane.

Perfekcyjnie wymyte znaczki, emblematy, wnęki i ościeżnice drzwi, a także opony, felgi i tworzywa dodadzą szyku całości. Dzięki myciu detailingowemu nie tylko karoseria samochodu dużo dłużej pozostanie w doskonałej formie. Jeśli przyjedziesz do nas kabrioletem, zaopiekujemy się też jego dachem, który zyska właściwości hydrofobowe i ochronę przed promieniami UV.

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Rozważasz skorzystanie z zabiegów detailingowych w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na ewentualne pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!