DETAILING

MYCIE DETAILINGOWE CZYNI CUDA! PRZEKONAJ SIĘ O TYM NA… WŁASNYM SAMOCHODZIE!

mika design logo metamorfozy samochodow folia ppf

Zastanawiałeś się, dlaczego karoseria Twojego samochodu prawie nigdy nie jest wystarczająco czysta i lśniąca? Gdy zależy Ci na nienagannym wyglądzie samochodu, polecamy skuteczne mycie detailingowe. Pod tą nazwą kryje się metoda pielęgnacji, dzięki której poczujesz się tak, jakbyś zamiast z myjni wyjeżdżał prosto z salonu.

Wnętrze, w którym spędzasz tak wiele godzin, narażone jest na zabrudzenia mogące przysłonić jego ekskluzywny charakter. Wiedząc, że sprawa jest bardzo delikatna, starannie dobieramy środki, by działały z odpowiednią mocą, ale też były w pełni bezpieczne.
maska mercedesa, czerwony mercedes, czerwone auto, detailing slask, piekny lakier samochodu, folia ochronna ppf

W KILKA GODZIN SPRAWIMY, ŻE TWÓJ SAMOCHÓD BĘDZIE CZYSTY JAK NIGDY!

Sekret, dzięki któremu samochody naszych klientów odzyskują blask, tkwi w niebywałej staranności oraz odpowiednim doborze stosowanych środków.
kierownica mercedesa, studio detailingowe śląsk, tuning samochodów
brabus widestar folia ppf metamorfoza mika design slask
Nasze specjalistyczne preparaty są bezwzględne dla opiłków metalu, smoły, asfaltu i żywicy, a jednocześnie niezwykle łagodne dla samej karoserii.
Szczególnie dużo uwagi poświęcamy detalom, które podczas tradycyjnych metod czyszczenia bywają pomijane.
brabus pedał gazu pielegnacja wnetrz mika design studio detailingowe slask

Perfekcyjnie wymyte znaczki, emblematy, wnęki i ościeżnice drzwi, a także opony, felgi i tworzywa dodadzą szyku całości. Dzięki myciu detailingowemu nie tylko karoseria samochodu dużo dłużej pozostanie w doskonałej formie. Jeśli przyjedziesz do nas kabrioletem, zaopiekujemy się też jego dachem, który zyska właściwości hydrofobowe i ochronę przed promieniami UV.

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Rozważasz skorzystanie z zabiegów detailingowych w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na ewentualne pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!