KOREKTA LAKIERU

DZIĘKI KOREKCIE LAKIERU TWÓJ SAMOCHÓD BĘDZIE WYGLĄDAŁ JAK NOWY!

Zastanawiasz się, czy samochód z karoserią noszącą ślady eksploatacji lub widocznymi defektami poprodukcyjnymi też ma szansę na metamorfozę? Mimo, że nie jesteśmy zakładem lakierniczym, zatroszczymy się również o to, by lakier Twojego pojazdu odzyskał dawny blask.
mika design logo metamorfozy samochodow folia ppf

KOMPLEKSOWO ZAJMIEMY SIĘ LAKIEREM TWOJEGO SAMOCHODU!

Brzydkie rysy i nieestetyczne odpryski nie powinny stać na przeszkodzie, gdy myślisz o perfekcyjnym wyglądzie samochodu. Dlatego, jeśli będzie to konieczne, zaoferujemy Ci dodatkową usługę, która przywróci pożądany stan rzeczy.
volkswagen z folia ppf, volkswagen pokryty folią ppf, folia ochronna, studio detailingowe, detailing wnętrza samochodu, kosmetyki do detailingu
uslugi detailingowe, folia ppf wodzisław, foli ppf rybnik, mercedes po korekcie lakieru, korekta lakieru,
Co ważne – o nic nie musisz się martwić. Gdyby zaistniała taka potrzeba, to po naszej stronie będzie rezerwacja terminu u mistrza lakiernictwa. To my weźmiemy na siebie polerowanie oraz zabezpieczenie lakieru.

RADZIMY SOBIE NAWET Z GŁĘBOKIMI RYSAMI NA LAKIERZE!

Korekta jest szczególnie wskazana, gdy zamierzasz pokryć karoserię powłoką ceramiczną. W takich przypadkach zazwyczaj nie jest wymagana ingerencja lakiernika. Gdy mamy do czynienia z pojazdami nowymi oraz starszymi, ale zadbanymi, których estetykę zaburzają mikrorysy, zwykle rekomendujemy tzw. odświeżenie lakieru.
Samochody, których karoseria ze względu na dużą liczbę mikrorys, rys średnich i głębokich, stała się matowa, często kierujemy na zabieg zaawansowanego polerowania. Dzięki niemu udaje się przywrócić dawny blask bez wizyty w zakładzie lakierniczym. Nasi specjaliści dysponują najnowocześniejszym sprzętem, który usuwa zarysowania, pozostawiając na samochodzie możliwie najgrubszą warstwę lakieru.

KORZYŚCI Z KOREKTY LAKIERU:

korekta lakieru, korekta lakieru samochodu, polerowanie lakieru, polerowanie aut, detailing, detailing wodzislaw, detailing rybnik
  • usunięcie wad z powierzchni lakieru
  • przywrócenie połysku
  • podwyższenie wartości rynkowej samochodu
  • przywrócenie głębi koloru
  • usunięcie zmatowień, swirli, hologramów

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Rozważasz skorzystanie z korekty lakieru w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!