SZKOLENIA

PERFEKCJA RODZI SIĘ Z WIEDZY

Nasze studio istnieje już ładnych parę lat, a klienci zawsze doceniają efekty naszej pracy. Postanowiliśmy, że będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które posiadamy, podczas szkoleń zamkniętych z poniższego zakresu.

szkolenie z folii ppf, szkolenie folie ochronne slask, profesjonalne szkolenie z aplikacji ppf, ppf szkolenie slask, szkolenie indywidualne ppf, szkolenia z ppf na slasku, slask ppf

szkolenie
aplikacja folii ochronnej PPF

szkolenie wrapping katowice mika design metamorfozy samochodow

szkolenie
aplikacja folii winylowej

szkolenie detailing slask mika design mycie samochodu

szkolenie
detailing

Każde ze szkoleń ma 3 warianty: podstawowy, rozszerzony oraz indywidualny.

Na szkoleniach podstawowych omawiamy kwestie bazowe oraz wprowadzamy uczestników w zagadnienia praktyczne. Na rozszerzonych dowiecie się praktycznie wszystkiego z danego zakresu tematycznego i będziecie mieli okazję do samodzielnej praktyki pod okiem doświadczonych trenerów.

Z kolei szkolenia indywidualne oprócz zagadnień teoretycznych i praktycznych mają też w sobie sporo kwestii biznesowych, marketingowych i tego, co w uproszczeniu nazywamy KNOW HOW wypracowanym przez założyciela MIKA DESIGN – Jacka. Co więcej, program szkoleń indywidualnych dostosowujemy do umiejętności i wiedzy uczestnika lub uczestników.

Chcesz poznać szczegółowy program któregoś z naszych szkoleń? Zastanawiasz się, który z wariantów będzie dla Ciebie idealny? A może masz inne, ważne pytania dotyczące szkoleń? Skontaktuj się z Jackiem, który chętnie udzieli Ci wszelkich przydatnych informacji.

Scroll to Top
× Napisz do nas!