FOLIE OCHRONNE

LUSTRZANY POŁYSK I OCHRONA PRZED USZKODZENIEM LAKIERU

Podoba Ci się obecny kolor samochodu i chciałbyś, by nie zmieniał się przez lata? Bezbarwne folie ochronne PPF nie tylko podkreślą to, co już teraz jest piękne, ale też umożliwią retusz drobnych niedoskonałości i pozwolą zachować nieskazitelny wygląd na dłużej.

czarne BMW w studiu detailingowym, usługi folie ppf, folie ochronne na samochód, czyszczenie aut wodzislaw, korekta lakieru, powloki na autodzisław,
Dzięki aplikacji folii ochronnych, jesteśmy w stanie zretuszować drobne rysy, dzięki czemu Twój samochód zyska perfekcyjny wygląd.
Folie PPF posiadają zdolność do samoregeneracji. Oznacza to, że jeśli doszłoby do mikrozarysowań folii, taki defekt automatycznie zniknie pod wpływem ciepła. Po metamorfozie samochód nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych poza tradycyjnym myciem.
volkswagen po detailingu, detailing, folia ppf, folia ochronna na samochod, ochrona lakieru, jak wybrac folie ppf, jak odnowic lakier, uslugi detailingu

NIEWIDZIALNA OCHRONA LAKIERU?
TAK!

Dzięki temu, że korzystamy z komponentów najnowszej generacji, dostarczanych przez niekwestionowanego lidera – markę LLumar – zafundujesz swojemu samochodowi wyjątkową „tarczę” chroniącą karoserię nawet przez 12 lat.

Chociaż sama folia jest niewidoczna i na pierwszy rzut oka zmiana wydaje się niewielka – dla Twojego pojazdu będzie mieć kolosalne znaczenie, bo ochroni go przed zarysowaniami, odpryskami czy też efektami agresywnego działania chemii samochodowej, rozpuszczalników, soli drogowej, kwaśnych deszczów, olejów i smoły.

A MOŻE MODNY MAT?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno folie bezbarwne, które wydobędą głębię koloru i zapewnią lustrzany połysk, jak i folie matowe sprawiające wrażenie, że lakier został „zmrożony”. Sprawią one, że wyróżnisz się z tłumu.

Oklejanie folią ochronną PPF jest procesem w pełni odwracalnym, więc – jeśli zmienisz zdanie – w każdej chwili możesz wrócić do wyglądu wyjściowego. Dodatkowo, korzystając z tej metody możemy zabezpieczyć także wewnętrzne elementy lakierowane czy ekrany dotykowe.

matowy samochod, matowy lakier auta, zmatowiony lakier samochodu, mrozenie lakieru slask auta, matowe auto, ochrona lakieru samochodu, stylizacja samochodu, detailing wodzislaw
mrozenie lakieru, matowy samochod, stylizacja samochodu, matowy lakier auta, matowa folia ochronna, aplikacja matowej folii ppf, llumar mat ppf, zmrozony lakier samochodu, tuning wizualny, tuning wodzislaw, tuning slask

Chcesz zabezpieczyć swój samochód folią PPF w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!