POWŁOKI CERAMICZNE

NIESAMOWITY POŁYSK I ŁATWOŚĆ PIELĘGNACJI LAKIERU!

Lubisz, gdy karoseria idealnie błyszczy, ale nie chcesz tracić czasu na jej częstą pielęgnację? By Twój samochód mógł prezentować się w pełnym blasku, sięgnęliśmy po przełomową technologię, która polega na pokryciu lakieru powłoką ceramiczną. Dzięki niej pojazd będzie czarował wyrazistym kolorem, a Ty zyskasz pewność, że jest dobrze chroniony.

klasyczny Mustang, detailing aut klasycznych, ochrona lakieru samochodowego, studio detailingu, detailing wodzislaw, detailing żory, powłoki ceramiczne, powloka ceramiczna wodzislaw

Co ważne – powłoka ceramiczna sprzyja szybszemu spływaniu wody i przeciwdziała gromadzeniu się brudu. Gdy pojawią się odpowiednie warunki, może dochodzić do samooczyszczania się karoserii, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić energii i czasu na częste zabiegi pielęgnacyjne.

Naszym klientom proponujemy przede wszystkim powłoki o trwałości 3 i 5 lat. Ofertę uzupełnia dwuletnia powłoka kwarcowa oraz jednosezonowa powłoka polimerowa. Możemy poszerzyć zakres prac, aplikując preparat także na: felgi, szyby, nielakierowane tworzywa sztuczne, zaciski hamulców oraz na folię.

nowe BMW full front ppf, aplikacja folii ochronnej na samochód, detailing wodzislaw, tuning samochodów luksusowych, usługi detailingowe
mika design logo metamorfozy samochodow folia ppf

POWŁOKI CERAMICZNE ZABEZPIECZĄ TWOJE AUTO NAWET NA 5 LAT!

Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, pokryjemy części lakierowane twardą, szklistą powłoką. W ten sposób karoseria zyska filtr UV zabezpieczający ją przed oksydacją i na wiele lat zachowa swój połysk.
Ta metoda pozwoli również zabezpieczyć lakier przed mikrozarysowaniami i korozją, a także sprawi, że stanie się on mniej wrażliwy na działanie agresywnych środków chemicznych oraz odbarwienia powodowane zanieczyszczeniami organicznymi czy też na destrukcyjny wpływ czynników atmosferycznych.

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Rozważasz skorzystanie z tej usługi w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!