POWŁOKA KWARCOWA ŚLĄSK

promocje-mika-design-powloka-ceramiczna-tanio-profesjonalnie
samochod-zabezpieczony-powloka-ceramiczna-po-myciu-detailingowym-w-MIKA-DESIGN-Wodzislaw-Slaski

powłoka kwarcowa Śląsk

Śląsk to jedna z najbardziej uprzemysłowionych części Polski, którą zamieszkują ponad 4 miliony osób. Ślązacy najczęściej korzystają z usług naszego studia z uwagi na naprawdę wysoką jakość świadczonych usług i zaufanie do naszego zespołu.

Trwała ochrona lakieru samochodowego? U nas to możliwe dzięki powłokom kwarcowym.

Powłoka kwarcowa to ceramiczna warstwa ochronna oparta głównie na dwutlenku krzemu, która chroni lakier samochodowy przed zarysowaniami, promieniowaniem UV i szkodliwymi substancjami atmosferycznymi. Charakteryzuje się wysoką twardością, nadając pojazdowi trwałą ochronę i nadzwyczajny połysk. Zadzwoń i dowiedz się więcej o powłokach ceramicznych

Zdarza się, że jedziemy po samochód do miejsca zamieszkania klienta i odwozimy go na miejsce po nałożeniu powłoki. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszego studia w Czyżowicach, jeśli np. odbierasz auto z salonu i od razu chcesz je zabezpieczyć. Wystarczy się z nami skontaktować.

Oferujemy usługi zabezpieczenia lakieru powłoką kwarcową. Zarezerwuj termin!

Powłoki aplikujemy niemalże codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Twój samochód również będzie zadowolony.

Oprócz nakładania powłok ochronnych na auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakierudetailingiemaplikacją folii ochronnej PPF czy zmianą koloru samochodów.

Powłoka kwarcowa Śląsk? Tylko w MIKA Design! Zadzwoń!

Rozważasz skorzystanie z usługi aplikacji powłoki w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!