ZMIANA KOLORU I STYLIZACJA FOLIĄ

ZMIEŃ KOLOR SAMOCHODU NA TAKI, JAKI SOBIE WYMARZYSZ!

Doskonale rozumiemy, że nawet ulubiony kolor może się po jakimś czasie znudzić. Gdy chcesz, by Twoja miłość do motoryzacji nabrała nowych barw, okleimy pojazd najwyższej jakości folią, radykalnie zmieniając jego wygląd i fundując mu przy okazji warstwę zwiększającą poziom ochrony przed zarysowaniami oraz przebarwieniami.

WYBIERZ KOLOR JAKIEGO NIE MA NIKT INNY!

Masz całkiem nowy pomysł na swój samochód lub po prostu czujesz, że chcesz coś w nim zmienić? A może w salonie nie było takiego lakieru, jak byś sobie życzył? Twój pojazd nie musi wyglądać tak samo, jak inne egzemplarze z tej samej fabryki.
tuning optyczny samochodu, Lancer po zmianie koloru, zmiana koloru samochodu, zmiana koloru samochodu wodzislaw, wrapping wodzislaw, wrapping rybnik, tuning wodzislaw, detailing wodzislaw, uslugi detailingowe
Mustang Reziego po tuningu, tuning Mustanga, Rezi mustang, loteria Reziego, tuning optyczny aut, tuning samochodów sportowych, zmiana wygladu auta, stylizacja auta
Jeśli chcesz się wyróżnić, proponujemy Ci usługę, dzięki której zyska on nowy, niesamowity image bez konieczności wizyty u lakiernika. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
mika design logo metamorfozy samochodow folia ppf

W trakcie przeprowadzania takiej metamorfozy możemy korzystać z pełnej gamy folii wylewanych do zmiany koloru, dostarczanych nam przez renomowanych producentów: Arlon, Avery, Oracal, KPMF oraz Hexis.

TOP 5 REALIZACJI

Niech nasze najlepsze realizacje pobudzą Twoją wyobraźnię!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Jesteś zainteresowany zmianą koloru swojego samochodu w studiu MIKA DESIGN? Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wyczuciem estetycznym. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!