POWŁOKA POLIMEROWA ŚLĄSK

nowe BMW full front ppf, aplikacja folii ochronnej na samochód, detailing wodzislaw, tuning samochodów luksusowych, usługi detailingowe
samochod-zabezpieczony-powloka-ceramiczna-po-myciu-detailingowym-w-MIKA-DESIGN-Wodzislaw-Slaski
powłoki ceramiczne Racibórz mika design

powłoka polimerowa Śląsk

Śląsk to jedna z najbardziej uprzemysłowionych części Polski, którą zamieszkują ponad 4 miliony osób. Ślązacy najczęściej korzystają z usług naszego studia z uwagi na naprawdę wysoką jakość świadczonych usług i zaufanie do naszego zespołu.

Trwała ochrona lakieru samochodowego? U nas to możliwe dzięki powłokom polimerowym.

Powłoka polimerowa to warstwa ochronna oparta na polimerach, która zapewnia trwałą ochronę przed zarysowaniami, promieniowaniem UV oraz szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Możesz wybrać, jak długo ma działać powłoka – mamy w ofercie nawet takie, które chronią auto przez 5 lat! Zadzwoń i dowiedz się więcej o powłokach ceramicznych

Zdarza się, że jedziemy po samochód do miejsca zamieszkania klienta i odwozimy go na miejsce po nałożeniu powłoki. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszego studia w Czyżowicach, jeśli np. odbierasz auto z salonu i od razu chcesz je zabezpieczyć. Wystarczy się z nami skontaktować.

Oferujemy usługi zabezpieczenia lakieru powłoką polimerową. Zarezerwuj termin!

Powłoki aplikujemy niemalże codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Twój samochód również będzie zadowolony.

Oprócz nakładania powłok ochronnych na auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakierudetailingiemaplikacją folii ochronnej PPF czy zmianą koloru samochodów.

Powłoka polimerowa Śląsk? Tylko w MIKA Design! Zadzwoń!

Rozważasz skorzystanie z usługi aplikacji powłoki w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!