POWŁOKA NA SAMOCHÓD JASTRZĘBIE

polerowanie lakieru Slask
powłoki ceramiczne Racibórz mika design
klasyczny Mustang, detailing aut klasycznych, ochrona lakieru samochodowego, studio detailingu, detailing wodzislaw, detailing żory, powłoki ceramiczne, powloka ceramiczna wodzislaw

powłoka na samochód Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój to stolica powiatu, w której mieszka około 88 tysięcy osób. Wielu właścicieli samochodów z tego miasta korzysta z usług naszego studia z uwagi na naprawdę wysoką jakość usług i zaufanie do naszego zespołu. Z Jastrzębia do naszego studia dojedziesz w około 30 minut, co nie powinno stanowić żadnej przeszkody dla fanów motoryzacji.

Trwała ochrona lakieru samochodowego? U nas to możliwe dzięki powłokom ceramicznym.

Powłoki sprawiają, że samochód zyskuje niesamowity połysk i o wiele łatwiej się go myje. Co ważne, warstwa ceramiczna sprzyja szybszemu spływaniu wody i przeciwdziała gromadzeniu się brudu na lakierze. Gdy pojawią się odpowiednie warunki, dochodzi do samooczyszczania się karoserii, dzięki czemu nie trzeba tracić energii i czasu na częste zabiegi pielęgnacyjne. Możesz wybrać, jak długo ma działać powłoka – mamy w ofercie nawet takie, które chronią auto przez 5 lat! Zadzwoń i dowiedz się więcej o powłokach ceramicznych

Zdarza się, że jedziemy po samochód do miejsca zamieszkania klienta i odwozimy go na miejsce po nałożeniu powłoki ceramicznej. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszego studia w Czyżowicach, jeśli np. odbierasz auto z salonu i od razu chcesz je zabezpieczyć. Wystarczy się z nami skontaktować.

Oferujemy usługi zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną. Zarezerwuj termin!

Powłoki ceramiczne aplikujemy niemalże codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Twój samochód również będzie zadowolony.

Oprócz nakładania powłok ochronnych na auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakierudetailingiemaplikacją folii ochronnej PPF czy zmianą koloru aut.

Powłoka na samochód w Jastrzębiu? Tylko w MIKA Design! Zadzwoń!

Rozważasz skorzystanie z usługi aplikacji powłoki w naszym studio? Chętnie podzielimy się z Tobą doświadczeniem i odpowiemy na pytania. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

Scroll to Top
× Napisz do nas!