USŁUGI DETAILINGOWE NA TERENIE RYBNIKA

mycie-samochodu-wodzislaw-mika-design-studio-detailingowe
matowy samochod, matowy lakier auta, zmatowiony lakier samochodu, mrozenie lakieru slask auta, matowe auto, ochrona lakieru samochodu, stylizacja samochodu, detailing wodzislaw

detailing Rybnik

Rybnik to prężnie rozwijające się miasto w województwie śląskim, w którym mieszka prawie 130 tysięcy mieszkańców. Wielu z nich korzysta z usług naszego studia detailingowego z uwagi na wysoką jakość naszych usług, zaufanie i fakt, że można dojechać do nas w 20-30 minut.

Jeśli klient sobie tego życzy, jedziemy po samochód i odwozimy go na miejsce po wykonaniu usługi mycia detailingowego. Dla nas to nie problem!

Oferujemy usługi mycia i woskowania auta w Rybniku i okolicy!

Najczęściej wykonujemy następujące usługi: mycie detailingowe, pełny detailing wnętrzkorekta lakieru i polerowanie, oklejamy auta folią ochronną PPF czy nakładamy powłoki ochronne na samochody mieszkańców Rybnika i okolic.

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z usług naszego studia detailingowego – serdecznie zapraszamy! Na miejscu koniecznie spytaj o bieżące promocje. Możesz także liczyć na nasze profesjonalne doradztwo zarówno w dziedzinie detailingu samochodowego, jak i tuningu, korekty lakieru samochodowego oraz wrappingu.

Napisz do nas lub zadzwoń!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!