POWŁOKI CERAMICZNE W KATOWICACH

uslugi detailingowe, folia ppf wodzisław, foli ppf rybnik, mercedes po korekcie lakieru, korekta lakieru,
czarne BMW w studiu detailingowym, usługi folie ppf, folie ochronne na samochód, czyszczenie aut wodzislaw, korekta lakieru, powloki na autodzisław,
klasyczny Mustang, detailing aut klasycznych, ochrona lakieru samochodowego, studio detailingu, detailing wodzislaw, detailing żory, powłoki ceramiczne, powloka ceramiczna wodzislaw

powłoki ceramiczne Katowice

Katowice to stolica województwa śląskiego . Miasto stanowi istotny węzeł transportowy z dogodnym położeniem blisko granicy z Czechami i bliskością autostrad oraz rozbudowanej linii kolejowej. Mieszka tam ok. 280 tys. mieszkańców. Mimo odległości, wielu z nich to klienci naszego studia.

Trwała ochrona lakieru samochodowego? Dzięki powłokom ceramicznym jest to możliwe.

Powłoki sprawiają, że samochód zyskuje niesamowity połysk i o wiele łatwiej się go myje. Co ważne, warstwa ceramiczna sprzyja szybszemu spływaniu wody i przeciwdziała gromadzeniu się brudu na lakierze. Gdy pojawią się odpowiednie warunki, dochodzi do samooczyszczania się karoserii, dzięki czemu nie trzeba tracić energii i czasu na częste zabiegi pielęgnacyjne. Możesz wybrać, jak długo ma działać powłoka – mamy w ofercie nawet takie, które chronią auto przez 5 lat! Dowiedz się więcej o powłokach ceramicznych

Zdarza się, że jedziemy po samochód do miejsca zamieszkania klienta i odwozimy go na miejsce po nałożeniu powłoki ceramicznej. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszego studia w Czyżowicach, jeśli np. odbierasz auto z salonu i od razu chcesz je zabezpieczyć. Wystarczy się z nami wcześniej skontaktować.

Oferujemy profesjonalne usługi zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną. Umów się!

Powłoki ceramiczne i kwarcowe aplikujemy niemalże codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom.

Oprócz nakładania powłok ochronnych na auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakierudetailingiemaplikacją folii ochronnej PPF i zmianą koloru samochodów.

Ceramika na samochód w Katowicach? Tylko w studiu MIKA Design!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!