POWŁOKI CERAMICZNE W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

uslugi detailingowe, folia ppf wodzisław, foli ppf rybnik, mercedes po korekcie lakieru, korekta lakieru,
czarne BMW w studiu detailingowym, usługi folie ppf, folie ochronne na samochód, czyszczenie aut wodzislaw, korekta lakieru, powloki na autodzisław,
klasyczny Mustang, detailing aut klasycznych, ochrona lakieru samochodowego, studio detailingu, detailing wodzislaw, detailing żory, powłoki ceramiczne, powloka ceramiczna wodzislaw

powłoki ceramiczne Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski to stolica powiatu, w której mieszka prawie 50 tysięcy osób. Wielu właścicieli samochodów z tego miasta korzysta z usług naszego studia z uwagi na naprawdę wysoką jakość naszych usług, zaufanie do naszego zespołu i fakt, że jedzie się do nas z Wodzisławia dosłownie kilka minut.

Trwała ochrona lakieru samochodowego? U nas to możliwe dzięki powłokom ceramicznym.

Powłoki sprawiają, że samochód zyskuje niesamowity połysk i o wiele łatwiej się go myje. Co ważne, warstwa ceramiczna sprzyja szybszemu spływaniu wody i przeciwdziała gromadzeniu się brudu na lakierze. Gdy pojawią się odpowiednie warunki, dochodzi do samooczyszczania się karoserii, dzięki czemu nie trzeba tracić energii i czasu na częste zabiegi pielęgnacyjne. Możesz wybrać, jak długo ma działać powłoka – mamy w ofercie nawet takie, które chronią auto przez 5 lat! Dowiedz się więcej o powłokach ceramicznych

Zdarza się, że jedziemy po samochód do miejsca zamieszkania klienta i odwozimy go na miejsce po nałożeniu powłoki ceramicznej. Możemy także zorganizować lawetę, która przywiezie samochód do naszego studia w Czyżowicach, jeśli np. odbierasz auto z salonu i od razu chcesz je zabezpieczyć. Wystarczy się z nami skontaktować.

Oferujemy usługi zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną. Zarezerwuj termin!

Powłoki ceramiczne i kwarcowe aplikujemy niemalże codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że efekt sprosta Twoim oczekiwaniom. Twój samochód również będzie zadowolony.

Oprócz nakładania powłok ochronnych na auta zajmujemy się też korygowaniem wyglądu lakierudetailingiemaplikacją folii ochronnej PPF i zmianą koloru aut.

Ceramika na auto w Wodzisławiu? Tylko w MIKA Design! Zadzwoń!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji? A może potrzebujesz skonsultować się z ekspertem? Zadzwoń! Jacek chętnie odpowie na trudne pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

Scroll to Top
× Napisz do nas!