NIETYPOWE REALIZACJE STUDIA MIKA DESIGN – ZAINSPIRUJ SIĘ!

Marzysz o samochodzie, który wyróżnia się na drodze? Poszukujesz unikalnego sposobu, aby wyrazić swój styl i osobowość poprzez pojazd? Studio wrappingu i tuningu MIKA Design ma dla Ciebie odpowiedź. Od śmiałych wzorów po niestandardowe koncepcje, MIKA Design specjalizuje się w tworzeniu nietypowych realizacji, które przyciągają spojrzenia i budzą zazdrość postronnych osób mijanych na drodze.

Gotowy na podróż przez świat innowacyjnych pomysłów i kreatywnego podejścia do motoryzacji? Zapnij pasy, ponieważ właśnie ruszamy w niezwykłą podróż przez nietypowe realizacje studia MIKA Design.

Mustang Reziego

Nie możemy zacząć od innego projektu – ten był wyjątkowy i wychodził daleko poza tuning, bo cała akcja była powiązana ze znanym influencerem i organizowaną przez Niego loterią.

Pełny zakres prac znajdziecie w zakładce TOP 5, ale wymieńmy najważniejsze: zamontowaliśmy widebody, wymieniliśmy front na model poliftowy, dodaliśmy ducktail i fotele Sparco, a na karoserii wylądowała piękna, matowa folia do zmiany koloru.

helikopter - Eurocopter 120

nietypowe realizacje studia mika design helikopter

Tak, nieraz zdarza się nam wychodzić poza samochody (pracowaliśmy np. z motocyklami, kładami, oklejaliśmy oprzyrządowanie do WC, stoły czy gramofony), ale helikopter był dla nas niezwykłą przygodą.

Działaliśmy nie w naszym studiu, a w miejscu, w którym na co dzień stoi ta piękna maszyna. Dokładnie wypolerowaliśmy lakier, po czym nałożyliśmy powłokę, która nadała Eurocopterowi blasku. Zajęliśmy się też szybami. Zobaczcie na filmie, jak to wszystko wyglądało!

nietypowe realizacje studia mika design mateusz biedroń

Food Truck Sushi King Rybnik

Jeden z bardziej rozbudowanych projektów, bo oprócz prac detailingowych i aplikacji zadrukowanej folii i nałożenia powłoki, zajmowaliśmy się też blacharką, mechaniką i lakierowaniem wybranych elementów. Możecie spotkać tego kolorowego food trucka na różnych okolicznych wydarzeniach i zlotach. Efekt utrzymuje się już od 3 lat, przypominając wszystkim fanom sushi, że „król jest tylko jeden”! 😉

Subaru Forester

W tym samochodzie kluczowa była zmiana koloru na niebieski w połączeniu z żółtymi dodatkami, ale zrobiliśmy o wiele więcej. Wykonaliśmy renowację karoserii, kompleksowy detailing wnętrz, czyszczenie komory silnika, nałożyliśmy powłoki itd. Wisienką na tym motoryzacyjnym torcie jest tatuaż, czyli wypukłe elementy folii, które powstały poprzez naklejenie jej dodatkowej warstwy w odpowiedni sposób. Zobaczcie efekt tej metamorfozy na filmie.

Mercedes G Klasa / Brabus Widestar 700

Mercedes G63 AMG z 2022 roku sam w sobie jest samochodem o słusznych rozmiarach, a my jeszcze go podkręciliśmy. Oprócz upgrade’u do pakietu Brabus Widestar 700, wykonaliśmy również korektę lakieru oraz zaaplikowaliśmy na tego spaślaka bezbarwną folię ochronną PPF, również na wybrane elementy wewnętrzne. Do tego doszła jeszcze wymiana felg i powłoka ceramiczna na felgi, szyby oraz skórzane fotele. Szerszy opis tej metamorfozy znajdziecie w zakładce TOP5.

Moglibyśmy wymieniać tak długo, bo warto by wspomnieć jeszcze chociażby o Corvette, Lancerach czy dopieszczonym przez nas ostatnio Mercedesie GLE, ale te historie zostawmy na kolejne artykuły.

Mamy nadzieję, że przywołane powyżej realizacje sprawią, że uwierzycie, że dla nas naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych i że ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Jeśli udało nam się Was zainspirować – zapraszamy do studia MIKA Design, gdzie będziecie mogli przedstawić swoją wizję naszej ekipie! Nasza praca to spełnianie Waszych motoryzacyjnych marzeń!

Scroll to Top
× Napisz do nas!