JAK WYRÓŻNIĆ SWOJĄ FLOTĘ POJAZDÓW? WRAPPING SAMOCHODOWY JAKO NARZĘDZIE MARKETINGOWE DLA FIRM

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie konkurencja w biznesie stale rośnie, firmy poszukują innowacyjnych i efektywnych narzędzi marketingowych, które pozwolą im wyróżnić się na tle konkurencji. Jedną z możliwości jest wrapping samochodowy, czyli oklejanie pojazdów firmowych wysokiej jakości folią wylewaną. To nie tylko potężne narzędzie reklamowe, które może znacznie zwiększyć widoczność Twojej marki, ale także dodatkowa ochrona lakieru samochodu. Poniżej przedstawiamy, dlaczego wrapping samochodowy jest tak skutecznym narzędziem marketingowym dla firm oraz jakie firmy powinny w niego zainwestować. Opiszemy też, jak my wykorzystujemy ten sposób do promocji swojej marki.

Dlaczego warto zainwestować we wrapping floty firmowej?

Mobilna reklama 24/7

Wrapping samochodowy przekształca pojazdy firmowe w ruchomą reklamę. Flota oklejonych pojazdów staje się mobilnym billboardem, który może dotrzeć do potencjalnych klientów na różnych obszarach miasta czy nawet kraju. Ta forma reklamy jest niezwykle skuteczna, ponieważ firma może promować swoje usługi czy produkty w miejscach, gdzie jest duże skupisko potencjalnych klientów.

Niestandardowa forma reklamy

Samochodów firmowych z logo, adresem i numerem telefonu jest na polskich drogach sporo. Natomiast wrapping samochodowy sensu stricto pozwala firmom na o wiele więcej, sprawiając, że marka staje się bardziej rozpoznawalna. Wizualne wrażenia, jakie można osiągnąć dzięki wrappingowi, mogą być kluczowe w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, co opiszemy niżej, na własnym przykładzie.

wrapping-samochodowy-mika-design-wodzislaw-rybnik-zory-jastrzebie-folia-na-auto-zmiana-koloru-auta

Reklama na lata

Wrapping może wydawać się niemałą inwestycją, jeśli flota jest duża.

Natomiast w porównaniu do tradycyjnych form reklamy, koszty jednorazowego oklejenia pojazdu są znacznie niższe niż długoterminowe kampanie reklamowe, a jej efekty mogą być równie imponujące.

mustang-reziego-tuning-wrapping-zmiana-koloru-auta-Raciborz

100% kreatywności

Wrapping daje naprawdę szerokie pole do popisu dla Twojej kreatywności. Możesz zszokować odbiorców, zaciekawić ich lub nawet wzruszyć. Ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. My oczywiście również jako zespół MIKA DESIGN chętnie włączamy się w twórczy proces – możesz na nas liczyć również w tym zakresie.

Dla jakich firm wrapping będzie dobrą opcją?

Świetna reklama dla każdej branży kreatywnej

Wrapping może pomóc w wyróżnieniu się z tłumu nie tylko agencji reklamowej czy marketingowej, studiom graficznym oraz markom reprezentującym szeroko pojęte nowe media. Z tej formy reklamy z powodzeniem korzystają także przeróżne firmy usługowe, organizacje pozarządowe czy producenci. Jeśli nie jesteś pewien, czy promocja Twojej marki poprzez oklejenie firmowych samochodów jest dla Ciebie – zadzwoń do nas lub przyjedź – zweryfikujemy to wspólnie.

Lokalne marki

Wrapping sprawdzi się świetnie, jeśli firma działa lokalnie. Twoje auta prawdopodobnie najczęściej widoczne są właśnie w najbliższych miejscowościach, a to sprawi, że okoliczni mieszkańcy szybko zapamiętają markę. A z rozpoznawalności już krótka droga do zaufania i zakupu lub skorzystania z Twoich usług.

bajkowa Honda jako nieszablonowy sposób na reklamę studia MIKA DESIGN

Kiedyś samochód Jacka był obrandowany jak tysiące innych aut, które miały reklamować daną firmę. Ale zauważyliśmy, że na zlotach samochodowych (i nie tylko) ludzie z nieznanych nam przyczyn nie podchodzili do tej pięknej Hondy. Wreszcie zorientowaliśmy się, że najlepszym sposobem na przyciągnięcie do nas mężczyzn, będzie… przyciągnięcie do naszego samochodu ich dzieci! Stąd pomysł na projekt z postacią z popularnej bajki, którą zna chyba każdy młody człowiek. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę! Dzieciaki robią sobie zdjęcia z naszą Hondą, chętnie siadają na fotelu kierowcy i zadają nam setki uroczych pytań, a ich rodzice są obok i… chcąc nie chcąc zapamiętują markę MIKA DESIGN, co bardzo nas cieszy.

Tak może działać reklama w formie wrappingu samochodowego także w Twoim przypadku!

Podsumowując, wrapping samochodowy to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala firmom wyróżnić się w konkurencyjnym środowisku biznesowym. Wymienione wyżej zalety tej formy reklamy sprawiają, że oklejanie pojazdów staje się coraz popularniejszym wyborem dla firm dążących do skutecznej promocji swojej marki. Zatem, jeśli nie chcesz zostać w tyle – skorzystaj z tej niestandardowej formy reklamy swojej marki. Chętnie przejdziemy przez ten proces razem z Tobą.

Scroll to Top
× Napisz do nas!